čtvrtek 4. června 2015

Víte, jak na eko úklid koupelny?

Mnoho lidí pociťuje nepříjemné zápolení s alergií, zejména pak při kontaktu s agresivními a chemickými čistícími prostředky a co si budeme povídat, většina saponátů a mycích prostředků naši kůži zkrátka nešetří a s alergickými reakcemi nepočítá. Proto doporučujeme ekologické přípravky z řady Winni's.

První kroky při úklidu koupelny
Nejprve si úklid v klidu naplánujte. Určitě nejlepší je začít s úklidem odshora dolů. Nezapomeňte si však pořídit správné čistící prostředky a k nim suchý hadr, kterým  dokonale vyleštíte každou šmouhu.

Doporučujeme: Přípravek Winni's Anticalcare - na rez a vodní kámen. Winni's Anticalcare  naneste na povrch a nechte jej pár minut účinkovat. Následně vše důkladně opláchněte. Přípravek Winni´s Anticalcare není vhodné nanášet na přírodní kámen, barevnou keramiku, smaltované vany, mramor, teplé nebo poškozené povrchy.

Rada: Jako účinný ekologický čistič se také často používá ocet, který vám pomůže vyčistit a vyleštit lesklé kovové plochy, keramiku i sklo.

A co dál?

Pokud máte v plánu větší úklid, nejprve setřete prach ze světel a horní hrany zrcadla. Následně vyleštěte zrcadlo samotné. K mytí vám doporučujeme použít přípravky, které jsou určeny přímo na skla a okna. Nejlepší jsou ty, které vytvářejí pěnu, jelikož ta stéká dolů jen minimálně.

Doporučujeme: Winni's Multiuso je univerzální ekologický čistící přípravek. Použít jej můžete na všechny omyvatelné tvrdé povrchy jako je sklo, zrcadlo, dlaždice, apod. Výhodou je a čas vám ušetří to, že se Winni's Multiuso neoplachuje. Na druhou stranu, kdo by se rád zbavoval jeho svěží květinové vůně? Ekologický čistící prostředek Winni´s Multiuso je zcela hypoalergenní a nebyl testován na zvířatech.

Rada: Kdo by neznal ten věčný problém – zamlžené zrcadlo. Stačí, když zrcadlo postříkáte a vyleštíte pánskou pěnou na holení. Vyzkoušet můžete také octovou vodu.


Sprchový kout jako ze škatulky

Máte v koupelně isprchový kout nebo sprchovou zástěnu k vaně? Zkuste se naučit práci se stěrkou. Uvidíte, jak je práce s ní jednoduchá a ušetří vám čas. Až získáte potřebný grif, půjde vám to jako po másle! Když k tomu zvolíte vhodný čistící prostředek, dosáhnete vysněného cíle velmi rychle.

Doporučujeme: Winni's Doccia je ověřený skvost mezi čistícími prostředky pro sprchové kouty. Ostatně byl pro tyto záměry vytvořen. Pravidelným používáním Winni's Doccia  zabráníte vytváření vápenatých a mýdlových usazenin. Winni's Doccia přilne ke stěně a zajistí rychlé stečení vody. Čistící přípravek Winni's Doccia je hypoalergenní a 100% ekologický.


Čisté umyvadlo jedna báseň!

Čisté umyvadlo je pro naši hygienu nutností, proto si dobře rozmyslete, jaké čisticí přípravky použijete. Některé přípravky nejsou vhodné pro všechny typy povrchů a navíc zanechávají skvrny. Opět vám doporučujeme tekuté čističe, které vytvářejí pěnu. Místo univerzálních čistících prostředků, dejte přednost speciálním přípravkům na koupelnu, jež vás snadněji zbaví vodního kamene.

Doporučujeme: Čistící prostředek Winni´s Bagno – 100% ekologický – je charakteristický svou svěží vůní. Použít ho můžete kdykoliv, kdy se rozhodnete „dát do pucu“ koupelnu. Využijte jej pro očištění umyvadla, vany, dřezu, kachliček, vodovodních kohoutků a povrchů z přírodního kamene. Winni's Bagno se může pyšnit tím, že jej nemusíte oplachovat a je rostlinného původu, tudíž nevyvolává žádné alergické reakce! Winni´s Bagno neobsahuje barviva ani fosfor a je plně biologicky rozložitelný.

Když eko úklid, tak jedině s čistícími prostředky Winni's!
Ekologické čistící prostředky Winni´s neobsahují fosfáty ani bělící činidla. Jsou vyrobeny z nejpřirozenějších surovin, které jsou zcela rozložitelné v přírodě. Obal můžete také snadno recyklovat. Prostředky z řady Winni's nejsou navíc testovány na zvířatech. V našem článku jsme vám představili, na co všechno můžete produkty Winni's využít. Pokud vás zajímá životní prostředí a také rádi pečujete o své zdraví, vykašlete se na běžné čistící prostředky. Produkty Winni´s jsou jasnou volbou pro každý váš úklid.Winni´s produkty zakoupíte na eshopu www.drogerie.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat