středa 5. listopadu 2014

Jak na vodní kámen v koupelně?

Jak na vodní kámen v koupelně?

Když jsem přemýšlela, jak nejlépe napsat článek na téma jak na vodní kámen v koupelně, napadlo mě, že nejlepší bude udělat test. Test, na kterém se přesvědčíte, jak účinně vodní kámen odstranit a co k tomu použít.

Vodní kámen v koupelně má opravdu každý z nás. Někdo méně, někdo více – to závisí na tvrdosti vody. Vodní kámen se vytváří všude tam, kde přichází povrch do styku s vodou. Ano, jsou to ty škaredé šedé tečky na vodovodní baterii, matný povlak na umyvadle a zašedlý povrch vany. A nejen to – určitě také řešíte, jak odstranit ty mýdlové usazeniny z mýdlenky nebo vyčistit rez kolem vany. Odstranění vápenatých usazeniny a rzi v koupelně však nemusí být noční můrou. Koukněte na můj test – na čištění mýdlenky s vrstvou usazeného vodního kamene a rzi jsem použila odstraňovač vodního kamene a rzi Pulirapid. Podařilo se mi vyčistit vodovodní baterii od vodního kamene i mýdlenku od rzi.

Pulirapid koupíte na eshopu www.drogerie.cz. Jedná se o italský přípravek, tak jako ostatní produkty značky Madel.


Test s mýdlenkou.

Takto vypadala mýdlenka s nánosem vodního kamene a rzi. Vložili jsme ji do roztoku vody a Pulirapidu na vodní kámen a rez a nechali 10 minut působit.


Po 10 minutách jsme mýdlenku dočistili houbou a kartáčkem. Výsledek? Pulirapid jsme použili i na vyčištění vodovodní baterie a odtoku umyvadla. No nevypadá jaké nové?

Vyzkoušejte, doporučujeme!
Žádné komentáře:

Okomentovat